ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Hledáme kolegu/kolegyni do týmu

25.05.2018 - Finance a ekonomika - Praha 4

Detail inzerátu

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu v oboru finanční poradenství do kanceláře v City Tower, Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4 (nejvyšší budova na Pankráci, 23. patro).

Nabízíme:

• Práce na živnostenský list či na dohodu

• Flexibilní pracovní dobu

• Nástup možný ihned

• Kvalitní školení

• V Praze a Brně kanceláře v luxusních a příjemných prostorách v nejvyšších budovách v ČR

• Špičkový analytický software

• Nadstandardní provize

• Neomezené volání za 350 Kč s DPH

• Financování notebooku, tiskárny, mobilu a kanceláře

• Operativní leasing Audi Q5 2.0 TDI quattro (140KW) - 8 330 Kč/měsíc s DPH (na výběr dalších 8 modelů od 5 380 Kč/měsíc s DPH)

Očekáváme:

• Minimálně středoškolské vzdělání

• Komunikativnost a samostatnost

• Odolnost proti stresu

• Zájem učit se novým věcem

Pracovní náplň:

• Komplexní finanční poradenství

• Budování nového portfolia klientů – podpora a spolupráce manažera minimálně v prvním půlroce

• Administrativa spojená s přípravou podkladů

• Domlouvání osobních schůzek se stávajícími i novými klienty

• Navazování spolupráce s obchodními partnery

V případě zájmu zašlete životopis nebo mě kontaktujte na email vladislava.dvorakova@smsfinance.cz, případně na tel.: 605 170 445.

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.