Originál obraz zimní krajina, hory, dům na samotě, olej aukce
Obraz olejomalba na dřevě
signováno nenašel jsem
Malíře nenašel jsem
Motiv zimní krajina hory dům na samotě
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 27 x 23 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 53
Nabízím obraz, obrazy, galerie, aukce s obrazy, originální dílo obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu. S obrazem si můžete vybavit, zkrášlit, zvelebit či zútulnit váš domov, chalupu, zahrádku, firmu, hotel. Mám více obrazů na prodej, rozprodávám svou sbírku, !!! Obraz zašlu na vámi uvedenou adresu až k vám domů, dobře zabalím, pojistím. Doprava po celé České republice zdarma dopravní společnosti nebo si obraz můžete osobně vyzvednout v Opavě. Pokud budete chtít obraz poslat na dobírku, budu požadovat peníze za dobírku předem na účet !!!
Neaktivní - expirovaný inzerát
Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.