ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Wellness poradce/obchodník - flexibilní online práce, home office

02.10.2018 - Obchod a prodej -

Detail inzerátu

Hledám zájemce z delé ČR o zajímavou flexibilní činnost v oboru wellness. Práce s volnou pracovní dobou, většina činnosti online. Dlouhodobý přivýdělek nebo kariéra.

Náplň práce: Obsluha e-shopu, zajištění reklamy, obsluha webu a FB stránek, správa FB skupin, aktivní komunikace s klienty a obch. partnery, kteří projevili zájem.

Nabízíme: atraktivní práci s rostoucími příjmy, flexibilní činnost online, zaškolení, týmovou spolupráci, zajímavý obor, moderní pracovní zázemí online.

Požadujeme: věk 18+, aktivní znalost práce PC/net, dobrá orientace na soc. sítích (FB, Instagram, ...), zodpovědnost, komunikační schopnosti (slovně i písemně), ochotu učit se, zájem o oblast zdravého aktivního životního stylu.

Více na webu nebo mi napište.

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Další ve stejné kategorii

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.